Mieszkania na sprzedaż - Gdynia

1

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Gdyni? Chcesz znaleźć swoje miejsce na ziemi – to idealne mieszkanie, w którym poczujesz się jak w domu? W ofercie Baltic Nieruchomości znajdziesz komfortowe mieszkania w różnych lokalizacjach. Porównaj ceny, powierzchnie i standard – odkryj swoją spokojną przystań.

Nieruchomość na sprzedaż w Gdyni i okolicach

Gdynia jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych polskich miast i naprawdę opłaca się zainwestować tu w nieruchomość. `Mieszkanie Gdynia` to termin coraz częściej wpisywany w wyszukiwarkę internetową przez osoby, które chciałyby związać swoją przyszłość z Trójmiastem. Jeśli interesuje Cię mieszkanie na sprzedaż w centrum Gdyni bądź lokal na obrzeżach miasta, jesteś w dobrym miejscu.

W Baltic Nieruchomości mamy oferty mieszkań w lokalizacjach takich jak Grabówka, Redłowo, Obłuże, Działki Leśne, Oksywie, Pogórze, Chwarzno-Wiczlino, Dąbrowa, Wzgórze, Gdynia Chylonia, Witomino, Mały Kack lub Wielki Kack, Karwiny, Orłowo oraz Wzgórze św. Maksymiliana. Znajdziesz u nas mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, a także komfortowe 4 pokoje w różnych standardach. W ofercie mamy zarówno nowe nieruchomości, jak i mieszkania z rynku wtórnego – jedne kameralne i gwarantujące spokój, inne z imponującym widokiem na morze i tętniące życiem miasto.

Sprzedam mieszkanie Gdynia – jak dobrze zaprezentować swoją ofertę?

Masz mieszkanie w Gdyni i chcesz je sprzedać z zyskiem? Zastanawiasz się, gdzie wystawić ogłoszenie `sprzedam mieszkanie`? Jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość w dobrej cenie, oszczędzić czas i nerwy, a przy tym sprawnie załatwić wszystkie formalności, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci sprzedać mieszkanie bez względu na jego lokalizację, wielkość i stan. Bez względu na to, jaki jest rok budowy Twojego mieszkania i jakie to osiedle, pomożemy Ci znaleźć kupca, który zapłaci satysfakcjonującą cenę.

Sprzedaż w Gdyni może być przeprowadzona naprawdę szybko, dlatego że Gdynia jest dla bardzo interesującym miastem i ceny przez cały czas utrzymują się na satysfakcjonującym poziomie. Mieszkania w Gdyni są sprzedawane zarówno indywidualnym kupującym, jak i inwestorom, którzy nabywają je w celu późniejszego wynajmu czy odsprzedaży z zyskiem. Średnia cena mieszkania w Gdyni jest nieco wyższa niż w innych miastach o podobnej wielkości, a to za sprawą doskonałej lokalizacji – bliskość morza i idące za tym korzyści sprawiają, że zakup nieruchomości w Gdyni to marzenie wielu ludzi. Jeśli planujesz sprzedaż swojego mieszkania, skontaktuj się z naszym agentem – pomożemy Ci wycenić nieruchomość i przygotujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży.

Samodzielne znalezienie kupca na mieszkanie jest w obecnej – dość trudnej dla wszystkich  – sytuacji problematyczne i czasochłonne. Niestety wiąże się to z koniecznością przygotowania niezbędnej dokumentacji oraz aktywnego prezentowania oferty w mediach społecznościowych i w internecie, co wymaga zaangażowania czasu i środków. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by sprzedać mieszkanie bezpośrednio, tym bardziej że taki krok może się wiązać z dużymi wydatkami w procesie poszukiwania kupca. Powierzenie sprzedaży mieszkania specjalistom pozwala optymalizować koszty reklamy, skrócić czas potrzebny na znalezienie zainteresowanego i uzyskać korzystniejszą cenę.

Wynajem mieszkania w centrum miasta i na obrzeżach

Chcesz wynająć swoje mieszkanie w centrum miasta, a może masz lokal mieszkaniowy z rynku pierwotnego oddalony od centrum, ale atrakcyjny i gotowy na sprzedaż? Każde mieszkanie można zbyć z zyskiem, jeśli oferta będzie zaprezentowana we właściwy sposób i skierowana do odpowiedniej grupy docelowej. Zainteresowanie wynajmem mieszkań w Gdyni jest ogromne – wynajmują je zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które chciałyby związać swoją przyszłość z tym regionem, ale nie planują jeszcze zakupu własnego M.

Mieszkanie w Gdyni – znajdź swoje wymarzone miejsce na ziemi

Średnia cena mieszkania w Gdyni jest zależna od tego, czy nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego, czy wtórnego.

  • Na rynku pierwotnym za mieszkanie o powierzchni do 45 m² trzeba zapłacić średnio 14 000 zł/m², a za większe mieszkanie 12 350 zł za m².

  • Na rynku wtórnym cena mieszkania o powierzchni do 45 m² wynosi 12 140 zł, natomiast za taki sam metr mieszkania o powierzchni powyżej 45 m² zapłacimy 11 160 zł.

Najdroższymi dzielnicami w Gdyni są Wzgórze św. Maksymiliana, Śródmieście i Orłowo oraz okolice portu. W Gdyni systematycznie wzrasta liczba mieszkań na wynajem, ale ceny są stabilne. Największym zainteresowaniem cieszą się jedno i dwupokojowe lokale, ale nie brakuje też zainteresowania mieszkaniami trzypokojowymi i większymi.

Gdynia jest przepięknym miastem o ogromnych możliwościach. Bliskość morza to główny atut tego miasta, ale trzeba też wziąć pod uwagę ogromne możliwości związane z kulturą i rozrywką – liczne koncerty, muzea, festiwale, kina i wystawy. Gdynia jest przepięknym nadmorskim miastem, które intensywnie się rozwija i przyciąga coraz więcej młodych ludzi. Świeża nadmorska bryza, spacery po plaży i możliwość znalezienia dobrej pracy przekonują młodych ludzi do tego, żeby związać swoją przyszłość z tym miastem. Jeśli te zalety przekonują również Ciebie – pomożemy Ci znaleźć w Gdyni Twoje wymarzone miejsce do życia.

Nie przegap okazji! Najatrakcyjniejsze oferty na rynku nieruchomości często sprzedają się zanim zdążą trafić na portale ogłoszeniowe. Dowiedz się o naszych najświeższych ofertach szybciej niż inni!

Oferty specjalne

Copyrights © Baltic Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.